| mamasita44 a întrebat:

Cum pot localiza2nr de tel care ma deranjeaza?

7 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Nu ai cum doar autoritatile au voie sau operatorul

| CorneliaC a răspuns:

Mergi la reteaua la care esti si ei ti-or zice

| robytoby a răspuns:

Daca sunt nr. de telefon fix cauta pe Google, in cazul cand cineva te apeleaza de pe mobil, nu poti sa afli cine este, operatorul de retea mobila nu o sa-ti spuna, decat daca faci reclamatie la politie poate ai sa afli.

| johnyxus a răspuns:

Cum zice hartalumii, doar cei de la SRI pot face asta sau daca ai nevoie de o proba in vreun dosar se poate face la cerere.

| EuGabriela a răspuns:

Te duci la un centru ( pe ce retea esti sau de unde ai cumparat telu) si ceri sa se verifice toate nr care teau sunat intr-o zi

| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

De obicei smartphon-urile fac acest lucru

| HartaLumii1966 a răspuns:

DIn cate stiu eu localizarea numereleor de telefon o pot face doar cei de la SRI, asta nu ca ar fi imposibil de facut doar ca aparatura necesara este foarte costisitoare si nu cred ca o poti achizitiona, dar daca ai un telefon de ultima generatie, poti bloca numarul care te deranjeaza la intrare, odata blocat acel numar nu te va mai deranja.