| 1Q a întrebat:

Cum pot muta niște jocuri sau aplicații din memoria telefonului pe un card de memorie pe un s4?

4 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Nu poti...dar poti face altceva..intra in setari sectiunea,, stocare,, si apoi selectezi,, locatie de stocare implicita,, si selectezi cardul de memorie si apoi toate aplicatiile care le vei mai descarca vor intra pe cardul sd

| 1Q explică (pentru xxx8):

Da nu gasesc nu cred ca am am doar spatiu de stocare si acolo imi apare doar cata memorie mai am nu merge sa fac nimic altceva, am un Samsung galaxy s4

| xxx8 a răspuns:

Pai atunci nu stiu ce sa zic... oricum daca ai un s4 el are destula memorie pentru aplicatii si poate din acea cauza nu poti schimba memoria implicita nu stiu al meu are doar 4 gb memorie interna dar eu pot schimba memoria
p.s am android 4.1.1

| DeeaVonP a răspuns:

Cu talent! oh go on