| vilaflorin a întrebat:

Cum pot roota Samsung galaxy j3 2016, am incercat kingroot,kingoroot dar nu merge, raspunde dacă ști!

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Auzi nu stiu cum sa-ti zic, in 2018 tu vrei root fara PC.Pai o sa ramai cu telefonul fara root.Ca sa stii si tu KingRoot si Kingoroot sunt tepe, iti fac root, dar iti pot si distruge telefonul fara sa-ti dai seama de ce.
NU POTI SA FACI ROOT DECAT CU MAGISK SI SUPERSU si cum la Samsung nu merge Magisk nu ai decat sa faci cu SuperSU si pentru asta iti trebuie PC

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te-as sfatui sa faci asta.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru darrio2007):

Iar incepi? SStai in banca ta daca nu te pricepi

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Sunt liber sa scriu pe site. Nu cred ca e problema ta.
Ai origini PSD-iste?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai nu ar trebui sa fi liber sa scrii pana nu ai incercat happy Vorbesti din auzite, ca de incercat pl. Da-ti cu parerea dupa ce sti cum merge treaba, nu dupa ce ai auzit toti puradeii ca si-au stricat telefoanele cu Kingroot ca aveau nevoie de hack pe Minecraft xD

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Nu incerc. Pentru ca stiu cum merge treaba, contrar a ceea ce crezi tu despre mine. Asa ca lasa aerele astea de superioritate fata de mine si de altii. Raspunde celor care posteaza si nu mai critica pe altii fara sa ii cunosti.
Te puteam pune pe lista de Ignore mai de mult dar ma amuză comentariile tale.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru darrio2007):

Se vede cat "te duce mintea".Sti cum merge treaba, dar nici nu ai incercat.Sti macar ce face root-ul? Atat te intreb.Ce face root-ul, de zici tu ca sa nu faca.Eu am root pe telefoanele mele de 2 ani (cam asa) si uite ca numai beneficii a adus.Bine trebuie sa stii si cum sa-l folosesti.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Esti recalcitrant. Te domina sentimentul de superioritate fata de altii.