| Leoveanu_Agapia_1956 a întrebat:

Cum pot sa accesez din nou yahoomail pe noul telefon android, mi se cere cheia de cont si nu stiu unde sa o gasesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cheia de cont" - adică parola?

| DjSannan a răspuns:

Daca nu stiti cheia de cont pentru contul dvs. de Yahoo Mail, o puteti recupera prin urmatorii pasi:

Accesati pagina de recuperare a contului Yahoo la adresa https://login.yahoo.com/forgot
Introduceti adresa de email sau numele de utilizator al contului dvs. Yahoo
Urmati instructiunile pentru a reseta parola sau pentru a primi un link de resetare prin email sau mesaj text.
Daca aveti probleme la recuperarea cheii de cont, puteti contacta Suportul Yahoo pentru asistenta suplimentara