| valy13abc a întrebat:

Cum pot sa aflu cine a luat bani de pe telefonul meu? Sunt in reteaua Orange si am verificat cate minute mai am din abonament si am observat un cost de 10 euro. am cautat mai multe informatii si am accesat cronos.Aici am fost informat ca cei 10 euro au fost dati.Este un mod de a afla unde au mers acesti bani? Eu nu am dat intentionat nimanui acesti bani si as vrea sa aflu cui au fost trimisi

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cel mai probabil că acei 10 euro au fost transferaţi pe o cartelă prepay...

Pentru a afla la ce număr poţi să mergi la un Orange shop sau întrebi la Serviciul Clienţi Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Factura este documentul care te ajuta sa verifici cel mai bine cum au fost consumate resursele din abonamentul tau si de unde provine costul suplimentar. Mai mult, factura detaliata iti ofera detalii despre convorbirile efectuate, durata lor si modul de taxare. Daca nu ai acest serviciu activ, te asteptam cu un apel la Serviciul Clienti unde poti solicita activarea. Dupa activare, poti consulta tutorialul urmator pentru a vedea cum poti avea acces la factura detaliata : http://www.orange.ro/help/cum_vad_factura_detaliata/iq/109584/din_src/1.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la serviciul relatii cu clientii si intreaba acolo.o sa iti zica si catre ce numar au fost trimisi acei euro daca au fost transferati