| ForgetThatShit a întrebat:

Cum pot sa aflu un numar fare m-a sunat cu ascuns?

9 răspunsuri:
| ForgetThatShit explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu mai merge faza cu callromania

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ForgetThatShit):

Trebuie sa existe si alt site, chiar vrei sa dai importanta celor care te suna cu privat? iti pot spune ca s-ar putea sa fie chiar un prieten "bun"
acum 10 ani cand ma suna cineva cu privat doar ii raspundeam si apoi ii inchideam si pac ii lua un minut laughing)) atunci 200 de minute erau o mica avere
trateaza cu indiferenta, nu mai raspunde, de cate ori o sa sune? laughing)) probabil de multe ori daca are o viata plictisitoare

| ForgetThatShit explică (pentru Th3AbSinTh3):

Ideea e ca sunt 2 fete care tot ma suna pe care le cunosc si probabil si stiu cine sunt, da nu vreau sa sun inapoi pe cineva gresit, de aia vreau sa le surprind

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ForgetThatShit):

Suna si tu inapoi cu privat
cel mai bine ignori sau le spui ca daca vor ceva sa-ti spuna, incearca sa le incurajezi, sa nu fie timide(asta daca nu vor sa rada de tine)

| George8916 a răspuns:

Nu ai cum

| Teodorel a răspuns:

Te duci la cei de la retea si ii intrebi, ce numar de tel. m-a apelat in cutare moment

| anaaandr17 a răspuns:

Nu poti, nu mai raspunde.laughing

| Cheess a răspuns:

Doar la Politie se poate. Acum o saptamana am patit-o. Sunt pe abonament si am sunat la cei de la reteaua de telefonie mobila (nu dau nume) si au zis ca ei nu pot sa dea astfel de detalii si doar la Politie se poate afla.