| Asking22 a întrebat:

Cum pot sa blochez pe cineva de pe telefon, sa nu mai poata sa nu ma mai sune?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Deci are android, activeaza internetul, intra in android market si cauta aplicatia despre care ti-am vorbit, Call Blocker de la embware. Il instalezi si de-acolo e destul de simplu.

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

In primul rand, e nevoie sa-i stii numarul.Simplu, ii inchizi rapid. Daca ai un telefon mai evoluat, (android, nu neaparat, orice tip de telefon are facilitatea asta!). Ti-au zis colegii anteriori cum se face!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca ai telefon cu android iti trebuie o aplicatie din android market numita callblock. O recunosti ca fiind cea buna fiindca are o iconita cu un lacat. O instalezi si in ea poti adauga numere intr-un block list. Telefoanele fara android au optiunea asta inclusa prin setari, asa avea de ex vechiul meu telefon Samsung corby. Deci practic depinde de telefon.

| Andrei1910 a răspuns:

Depinde de telefonul tău... daca ai telefon cu android te duci la setări, mod blocare si setezi de acolo care persoane sa nu mai poată sa te mai sune. funda? big grin

| Asking22 explică:

Am Allview p5 alldro

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Asking22):

Deci are android, activeaza internetul, intra in android market si cauta aplicatia despre care ti-am vorbit, Call Blocker de la embware. Il instalezi si de-acolo e destul de simplu.