| Mihai929 a întrebat:

Cum pot sa connectez un PC la un Smart TV connectat la internet? Sa il folosesc drept monitor fara alt cablu in afara de cel de internet.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Si de ce ai impresia ca ai putea? Cum ai putea da tu semnal video in TV fara un cablu? Mai simplu ar fi sa conectezi internetul in PC, sa-l conectezi la TV cu un cablu hdmi si sa il controlezi de la distanta cu un mouse si tastatura wireless.

| Mihai929 explică (pentru Jipa95):

Nu am un cablu HDMI destul de mare si de asta

| andutzu2000 a răspuns (pentru Mihai929):

Uite aici gasesti ce-ti trebuie --> http://www.dipolnet.ro/......_H1103.htm

Si eu mi-am luat unul si este foarte bun. Recomand cu incredere!