| JusTPauL a întrebat:

Cum pot sa deblochez un telefon fara sa apelez la magazine specializata?
Telefonul merge doar in reteaua Vodafone.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vrei să spui să-l DECODEZI, pentru a funcţiona în orice reţea...

Depinde de modelul de telefon.
Pentru unele modele se găsesc coduri free, sau programe care generează coduri.

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

Poti suna la ei la Vodafone si iti vor trimite prin posta niste instructiuni si apoi suni la ei sa-ti explice mai bine.
Eu asa am facut si l-am deblocat.

| SSWK a răspuns:

Depinde de telefon. Anumite telefoane nu se pot debloca, altele nu merita sa le deblochezi.

| VictorL a răspuns:

Du-te la un specialist. Altfel nu poti