| Quatae12 a întrebat:

Cum pot să ies de pe modul avion, a intrat singură nu știu de ce, adică nu mă mai pot conecta la wifi sau date mobile pe tableta de la scoala Allview Viva H1003LTE Pro/1, adica ma blocheaza MDM-ul ce as putea face? E urgent maine am ore...

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

A "mers" vreodată?

| Quatae12 explică (pentru sierra1):

Da două minute, azi am primit-o, se explică calitatea tabletelor de la școală rolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru Quatae12):

Scoate cartela și o bagi la loc după ce o cureți puțin (puțin sprit apoi stergi la uscat)

| Quatae12 explică (pentru sierra1):

Nu-i din cauza cartelei, tableta e pe mod avion, și ăștia nu-mi dau voie să ies de pe el...

| Quatae12 explică (pentru sierra1):

Adică nici nu-mi dă voie să intru la setări, sau să dau bara aia în jos...

| sierra1 a răspuns (pentru Quatae12):

Du-o 'napoi la școală, doar e in garanție!

8 răspunsuri:
| Quatae12 explică:

MDM-ul e bento.ro

| nony25 a răspuns:

Ai rezolvat și eu am aceeași problema dacă da spune-mi cum ms