| MetalBoy10 a întrebat:

Cum pot sa imi descarc Fruit Ninja pe Samsung s5229 star3? De unde?
Fundaa :X

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Telefonul tau suporta numai Java la rezolutia de 240x320.
Incearca aici:
http://gameslover.wapka.mobi/......e_13.xhtml
si
http://gallery.mobile9.com/f/2936353/
(unul e 240x320, altul pe 240x400)
vezi care e mai bun.
Le descarci si le transferi in telefon cu cablu, exact asa cum sunt.(.jar)

3 răspunsuri:
| CTLN a răspuns:

Din pacate Samsung star 3 nu este un smartphone, deci nu are android! Jocul fruit ninja este un joc pe android! Deci nu are cum sa-ti mearga fruit ninja pe Samsung star 3! Star 3 este un telefon foarte bun, dar nu un smartphone! Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

| momo0988 a răspuns:

Poti sa descarci dupa wapdam ...este simplu si gratis happy

| shad0wn a răspuns:

Am avut si eu star 3, acum am un Nexus, pe star 3 nu merge jocuri cu touch, decat cele care ti le da el, ala cu cubul, in rest, pentru toate iti trebuie tastatura aceea care ti-o dau iei.