| BeSmart17 a întrebat:

Cum pot sa imi fac propriul site web in care pot scrie recenzii si..stiti voi?

5 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Http://www.gazduirejocuri.ro/gazduire-web-webhosting/
poftim preţul doar pentru host, cel mai scump e 5 euro dar include şi domeniul.
domeniul separat e 1 euro la celelalte servicii de host.
apoi o să ai nevoie de scriptul web pe care îl iei de pe net şi îl modifici tu dar cum ai întrebat aşa ceva "ştiţi voi" nu ştii cu ce se mănâncă şi categoria. am înţeles.

| Justrememberwho a răspuns:

Invata html, java, php... genul asta de programare.
In cazul in care esti mai lenes, ai putea incerca wordpress.

| DJMryo a răspuns:

Fa pe wordpress, este gratuit si functioneaza foarte bine cu multe optiuni, apoi daca vezi ca iti merge site-ul poti sa cumperi de la ei un domeniu si astfel din (nume site).worpess.com se transforma in.com sau.ro depinde ce doresti tu. Exemplu:deejaymontego.wordpress.com

| DJMryo a răspuns (pentru DJMryo):

Djmontego.wordpress.com

| BeSmart17 explică (pentru DJMryo):

Aici imi pot scrie propriile recenzii?