| Vladutel12 a întrebat:

Cum pot sa îmi rutez telefonul Samsung galaxy sm-j500fn fara pc?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Se spune root! In fine, nu-ti face asta!
Daca vrei root pentru hack'uri mai bine stai cuminte, suntem aproape in 2017, toate aplicatiile au sistem anti-hack foarte puternic... Plus ca iti pierzi garantia si 'invadatorii' au acces mai usor la telefonul tau, al meu a luat un virus si bum, s-a stricat!
Din nou, nu-ti face root la el!
Apropo, uite aici:http://www.apkhere.com/down/com.kingroot.kinguser_4.9.6_free

1 răspuns:
| Vladutel12 explică:

Ai Samsung galaxy j5 sm-j500fn si il ai rootat?