| belybella1234 a întrebat:

Cum pot sa imi transfer muzica si poze din Pc intr.un telefon Nokia Lumia 800?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

-Descarca programul asta gratis: Zune
http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp7/zune-software
- dupa descarcare si instalare o sa recunoasca telefonul.

| belybella1234 explică (pentru horia2012):

Il am deja. si am reusit doar sa scot poze din telefon. nu stiu cum sa pun poze si muzica pe el

| horia2012 a răspuns (pentru belybella1234):

Incearca si metoda asta:Trebuie sincronizat cu Zune. Numai prin el se poate.
http://support.t-mobile.com/docs/DOC-2167
(s-ar putea sa fie nevoie sa copii link-ul in browser)

| Ayama a răspuns:

Pai nu ai card de memorie? Sau cablu de date la el? o.0

| belybella1234 explică (pentru Ayama):

Card de memorie nu are. si prin cablu de date nu am reusit inca. decat sa scot poze din telefon. este mai dificil sad

| Gaburoi_Lucian_1996 a răspuns:

Cum pot trage muzica, video uri si poze.Imi zice sa ma duc undeva la %appdata% dosaru Microsoft dar nu stiu exact locatia... Ziceti'mi voi unde trebuie.