| WithoutName123456789 a întrebat:

Cum pot sa instalez sistemul de operare android pe un telefon cu sistem de operare java.Telefonul meu este Samsung star 1 wi-fi si as dori sa imi dati niste raspunsuri de care sa fiu sigur ca ati reusit sa faceti ceea ce vreau eu, adica sa instalez android pe Samsung star 1 wi-fi.

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

E impsibil. schimba telefonul daca vrei android happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a reusit nimeni si nici nu va reusi pentru ca nu se poate ce vrei tu.

| al3xander a răspuns:

Nu poti. telefonul tau are sistem de operarte propriu si nu-l poti schimba cu altul. telefoanele nu sunt precum calculatoarele sa le poti schimba OS-ul cu care vrei tu.