| myna2012 a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la WIFI pe telefon daca are parola?

Răspuns Câştigător
| Alexia2568 a răspuns:

Daca este telefonul tau ar trebui sa ii sti parola. Dupa ce iai scris parola intri in meniu apoi la setari si vezi unde scrie conexiuni. Ei, acolo vei gasi WIFI-ul ii dai activare si gata. Sper ca ti-am fost de mare ajutor. PWP

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bănuiesc că te referi la faptul că reţeaua wi-fi pe care vrei s-o accesezi este parolată...

NU poţi să te conectezi la acea reţea dacă nu şti parola.

Încearcă să găseşti o altă reţea din vecini, sau una publică ( de la un local, etc. ).

| WR104 a răspuns:

Nu poti.

| TheSmith a răspuns:

Iti trebuie parola! oare cum poti?

| Lykan a răspuns:

Uita-te pe aparatul wireless de obicei acolo este parola daca uitate pe instructiuni

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Scrii parola rolling on the floor Daca vrei sa o spargi, nu poti happy

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Introduci parolaalaughing)

| MikyGolanu a răspuns:

Bagi parola

| Răzvan_Berea_1982 a răspuns:

Bagi parola laughing