| 拉维尼亚 a întrebat:

Cum pot sa ma uit la videoclipuri pe youtube de pe telefon (LG)?

11 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Exista mii de telefoane LG...

| Ichnat a răspuns:

Ce LG?

| 拉维尼亚 explică (pentru introduaicinumele):

LG GS290 Cookie Fresh

| 拉维尼亚 explică (pentru Ichnat):

LG GS290 Cookie Fresh

| Ichnat a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Ar trebui sa ai un loc unde sa poti descarca youtube, dar ca sa te uiti la filme pe net consuma mult net...

| 拉维尼亚 explică (pentru Ichnat):

Eu nu vreau sa ma uit la filme, ci doar sa ma uit la videoclipuri
Ma gandeam sa-l descarc, dar nu stiu cum si cred ca sunt multe variante de youtube pe telefon dar nu stiu care e cea potrivita pentru telefonul meu

| tranquilaaa a răspuns:

Daca ai semnal wi-fi poti intra pe net, scrii youtube si dai filmul care vrei sa-l vezi. Daca nu ai semnal wi-fi, si foarte putini mgb nu ti-as recomanda sa intri pe youtube deoarece, se consuma foarte mukti mgb intr-un timp scurt.

| 拉维尼亚 explică (pentru tranquilaaa):

Dar nu pot sa intru, imi apare ca trebuie sa-mi fac setarile pentru APN dar eu le-am facut deja

| Ichnat a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Exista un singur youtube in toata lumea... tongue

| 拉维尼亚 explică (pentru Ichnat):

Cand am cautat sa decarc imi dadea mai mute pagini cu multe variante O.O
si nu am reusit

| Ichnat a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Hmm...