| TPUAlexioan a întrebat:

Cum pot sa-mi incarc telefonul de pe calculator fara sa platesc ceva? Funada si Vot

Răspuns Câştigător
| TPUAlexioan explică:

Nu poti trebuie sa platesti daca vrei cu credit dar daca ai telefon cu android vezi ca in google play sunt multe de genul call free

6 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Cu credit nu ai cum, poate ai auzit ca iti poti face propriile optiuni pe net, dar si pe alea le platesti, normal!

| TPUAlexioan explică (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

A deci practic trebuie sa platesti orice!

| pelivanvasil a răspuns:

Cu ce sal incarci cu energie (bateria) de poti cu cablul de date dar daca vrei cu crredit nu prea cred

| TPUAlexioan explică (pentru pelivanvasil):

Nu cu credit, macar cu 1Euro

| Cosmyn_Nitu_1999 a răspuns:

Iti cumperi cablu de datewinking

| TPUAlexioan explică (pentru Cosmyn_Nitu_1999):

Si cum pot cu cablu de date?

| TPUAlexioan explică (pentru TPUAlexioan):

Nu poti trebuie sa platesti daca vrei cu credit dar daca ai telefon cu android vezi ca in google play sunt multe de genul call free