| A000000000 a întrebat:

Cum pot sa mut pozele pe cardul Sd? adica atunci cand salvez o poza dupa facebook (de exemplu) nu se salveaza in telefon. Nu doresc sa le mut eu..cum fac sa se salveze direct pe card?

4 răspunsuri:
| MusicON95 a răspuns:

Intri in camera foto dai la setari si trebuie sa gasesti pe acolo la setarile camerei mod stocare: pe telefon sau pe card big grin bafta!

| A000000000 explică (pentru MusicON95):

Da.pozele facute cu camera se salveaza pe card..si videoclipurile.dar pozele salvate dupa facebook, messenger, melodiile dupa net NUstraight face.

| MusicON95 a răspuns (pentru A000000000):

Asta nu stiu. probabil nu se poate. scuze happy

| A000000000 explică (pentru MusicON95):

Nu-i nimic. Mersi oricum! happy