| giulia283 a întrebat:

Cum pot sa mut toate pozele pe cardul din telefon? Am scos mai inainte cardul si am vz ca pozele sunt la locul lor chiar nu daca nu am card.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am un soft nativ (din fabrica) ce se numeste "fisiere". Cu el intru si selectez ce am pe telefon si le mut pe card. Daca intri in setari/memorie si selectezi cardul ca prima memorie instalarea se face automat pe card. Cele vechi (inainte de acesta operatiune), insa, trebuie sa le muti manual.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca n-ai asa ceva descarca ES File Explorer File Manager: http://bit.ly/2PVk0ST

| Heavenonearth a răspuns:

Selectezi albumul foto din memoria telefonului și alegi copiere sau mutare fisierul in memoria cardului de telefon. După ce pui cardul de memorie, trebuie o restartare al telefonului și după aia poți copia sau muta.

| AniQueen23 a răspuns:

Transferi datele din software pe celalalt telefon! Depinde ce telefon ai, daca ai iPhone nu e o problema, se transfera rapid datele, dar daca ai Huawei sau Lenovo, poti doar sa transferi selectand galeria