| Silent11 a întrebat:

Cum pot sa pun poza de contact pe Samsung Galaxy s6? Cand incerc imi arata Imposibil de pe aceasta aplicatie sau asa ceva.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ca regula generala, pentru a personaliza un numar de contact (poza, melodie specifica), e necesar ca acel numar sa fie salvat in memoria telefonului, iar nu pe cartela sim. Poti muta in/de pe sim numerele de telefon din/in memoria interna a telefonului. Abia atunci poti personaliza contactele pe cale le doresti.

1 răspuns:
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Incearca sa te uiti pe YouTube iti arata acolo clar.