| Giuliaaa282 a întrebat:

Cum pot sa revin la versiunea anterioara a Snapchat-ului? E super naspa, story-urile si snap-urile primite sunt in acelasi loc si nu mai inteleg absolut nimic! Am un Iphone 7. Va rog, se poate rezolva? Sau nu stiti daca versiunea asta e doar de proba?

3 răspunsuri:
| MrSnow a răspuns:

Poate fi o versiune la care încă se lucrează sau poți cauta versiunea anterioară la Snap și descarc-o
Nu știu cum e pe Iphone, e diferit de Samsung

| thebestsinger a răspuns (pentru MrSnow):

Dar pe Samsung cum poti face asta?

| MrSnow a răspuns (pentru thebestsinger):

Gen cauți versiunea 7.0 și o descarci, dar trebuie să dezinstalezi aplicația pe care o deții în prezent și o instalezi pe acea versiune