| Andrei907 a întrebat:

Cum pot sa trimit credit de pe abonament pe cartela? Sunt pe Orange.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi EXPLICAŢIILE de la linkul oficial :
http://www.orange.ro/......e/iq/33821

Toate cele bune.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Intri in meniul *100#, la reincarcarea unui cont prepay. Trebuie sa introduci fie un cod setat de tine, fie ultimele 6 cifre din CNP, pentru siguranta, si apoi introduci cifra (2) in euro, si apoi numarul de telefon pe care vrei sa-l incarci. Te va intreba la urma daca datele sunt corecte( 2 euro pentru numarul 07... ), confirmi, si astepti mesajul de confirmare.