| BoOoMbOnik a întrebat:

Cum pot sa vad ce este salvat in clipboard pe telefonul Samsung galaxy j 1? Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe un contact anume si selectezi mesajele ca si cum ai dori sa-i trimiti mesaj. Pe ultimul rand al tastaturii, intre space si Sym, ar trebui sa ai o rotita zimtata, tii apasat mai mult pe ea si ar trebui sa-ti apara clipboard-ul.

| Pain4Souls a răspuns:

Acceasi problema.

| geobodnaras a răspuns:

Vezi ca la tastatura langa pauza in stanga trebuie sa ai un buton pe care trebuie sa fie un simbol. Tine apasat pe el si o sa apara mai multe.Clipboard e cel cu foaia.Nici eu nu stiam dar am descoperit asta

| Menu_Ilie_1971 a răspuns:

Cum pot sa vad ce este salvat in clipboard...pe acest tl?

| Potcoava_Ion_1963 a răspuns:

Cum vad ce am salvat in clipboard?

| CapataValy a răspuns:

Cum pot sa vad

| Ionete_Maria_1993 a răspuns:

La mine apare intre Sym si bara de spatiu un simbol iar daca tin apasat apare ogrila de 12 semne ( virgula, semnul intrebarii, al excamarii, apostrof, a-rond, minus, microfon, T-eul si creionul, O FOAIE -asta este, rotita, emoticon, si inca doua foi sau tastaura, nu am verificat. Succes.