| cealapamarin a întrebat:

Cum pot sa vad live pe harta telefonul in aplicatia find me iphone? Am activat find me iphone din cont de pe telefonul respectiv, locatia este si ea activata, dar cand intru de pe alt telefon ma leghez in cont nu mi l arata unde este imi apare doar cata baterie are si daca este onoine /offline, dau funda! Este un iphone 8 plus

1 răspuns:
| BlueRoby35 a răspuns:

Incearca sa vezi daca ai aceeasi problema de la site-ul Apple pentru find my iphone: https://www.icloud.com/find

S-ar putea sa apesi pe el sa vezi individual exact unde este cand iti arata daca ii online sau offline. Sau din setari, la icloud si apoi in find my iphone sa dai "send last location" si sa verifici din nou.