| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot salva fişiere(muzică, poze) în memoria telefonului [Samsung i5550]? Dau fundiţăă kiss.

2 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

1. Prin Bleutooth!
2. Prin Infrarosu!
3. Prin Cablul USB!
4. Facandu-le tu! (pozele)

| Annim a răspuns:

Pai simplu, ai nevoie de un cablu USB care se uneste la calculatorul tau, de la acest punct esti libera sa incarci in telefonul tau ceea ce doresti si de ce tip doresti. Daca telefonul tau dispune de un Flash card, ai nevoie de adaptor care se va uni la PC-ul tau astfel faci schimbi de date intre Calculator si telefon cit doresti.