| Marius1789 a întrebat:

Cum pot scapa de solicitarea de conectare de mai jos? Funda.
http://imgur.com/0qxx1sE

1 răspuns:
| BulldogK a răspuns:

Ții apăsat pe notificare, după care dai la informații aplicație. Apeşi pe notificări vizibile sau cum o scrie la tine acolo, astfel încăt să nu mai apară bifată. Aştepți să dispară notificarea după care bifezi iar căsuța.
În schimb, dacă tu vrei să nu mai apara notificarea aia niciodată, trebuie să te conectezi sau să pui să nu mai primeşti notificări deloc de la aplicație, ceea ce nu îți recomand.