| MMMiruna555 a întrebat:

Cum pot scoate casuta vocale de la telefon? (sunt pe Orange). Raspuns rapid! Il premiez!

4 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Suna la 555

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la 555 si urmind indicatiile, dezactivezi mesageria vocala. Dar, atentie, se va dezactiva si serviciul "non-stop", adica nu vei fi notificat pentru apelurile pierdute.

| sparky34 a răspuns:

Cel mai usor e sa suni la serv clienti ca ti-o scot ei mai usor.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti dezactiva serviciul Mesageria Vocala fie din SelfCare, prin apel la *100#, fie din contul online, sectiunea Servicii/Mesageria Vocala.
De asemenea, pentru dezactivare poti suna gratuit la Serviciul Clienti.
O zi buna,
Orange Helpers