| kenNNzorFTW a întrebat:

Cum pot sterge istoricul de pe google chrome de pe telefon, adica absolut tot?

Răspuns Câştigător
| TheLordOfCool a răspuns:

Nu e nevoiesa dezinstalezi chrome...te duci la app info pentru google chrome si dai clear data

| kenNNzorFTW explică (pentru TheLordOfCool):

Multumesc, si la multi ani!

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Daca ai telefon cu android apesi pe butonul de optiuni si dai settings sau ceva de genul si dai goliti istoricul ( numai ca scrie in engleza)

| valentin0cibotaru a răspuns:

Cel mai bine e sa stergi chromul cu tot si dupa il descarci din nou si nu o sa-ti ceara mai tirziu sal inoiesti

| Bogdan_Candea_1991 a răspuns:

Din cate stiu la telefon nu prea merge decat cele accesate mai mult