| UtaJr71 a întrebat:

Cum pot transfera poze de pe un iPhone pe un alt iPhone, dar sa-mi ramana locatia pozelor care vreau sa le transfer.

Răspuns Câştigător
| Iordache_Enzo_1984 a răspuns:

Pai este foarte simplu trebuie sa folosesti airdrop adica pui degetul in partea de jos a ecranului dai in sus si iti va aparea niste butoanehappy apasa unde scrie airdrop activeaza-l iar apoi intra de pe celalalt telefon dai share si dai airdrop...

1 răspuns:
| Paradøx a răspuns:

Pai na, ai sute de modalitaiti, ia uite aici:
Prin Bluetooth.
Sau le trimiti prin mail si deschizi mailu' pe celalalt telefon.
Sau prin Facebook(se pierde din calitate tho).
Sau prin What's up/ Instagram.
Sau le descarci pe calculator cu un cablu de date,(firu de la incarcator), si dupa le pui pe celalalt telefon.
Folosesti un site unde le pui in cloud, gen Dropbox sau Google Drive.

Astea sunt doar cateva optiuni.