| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot trece o aplicatie din internal storage pe SD card pe Samsung j5 2017?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu cum este la voi dar eu am un A50. Mi-am instalat aplicatia "Manager de fisiere" ma duc pe stocare interna si merg la fisierele care ma intereseaza, le selectez apasand pe cele 3 puncte din dreapta, sus. Apoi selectandu-le apas din nou pe cele 3 puncte si apas pe "Treceti la". Ma duc pe stocare card SD si le pun in ce folder vreau.