| anonim5491 a întrebat:

Cum pot vedea pretul unui telefon la cosmote?

6 răspunsuri:
| Doru96 a răspuns:

La magazin, pe site nu specifica pretul.

| xxx8 a răspuns:

Http://onlinemagaziness.blogspot.ro/2012/10/catalog-germanos.html

uitate la link si acolo este catalogul cu ce este acum in magazin si pretul si la abonament si la liber

| SmileForMe12 a răspuns:

Hei! Intra pe cosmote.ro si este o categorie mai in sus unde scrie telefoane, apesi pe ea si poate gasesti telefonul. happy

Pa, pa

| Cualpco a răspuns:

Pai te poti duce intr-un magazin Cosmote si te poti interesa. Daca vrei neaparat sa afli cat costa acel telefon, fara sa te duci undeva, trimite-mi mesaj cu telefonul pe care il vrei si eu iti voi spune cat costawinking

| stroedaniel13 a răspuns:

Intra pe cosmote.ro dai la categorii--> telefone si iti alegi de acolo modelul dorit, sau pus si simplu te duci la magazin