| andrei234 a întrebat:

Cum pot verifica un SAMSUNG GALAXY S3 daca e ORIGINAL sau CHINEZARIE?!

Funda Garantat 100%!

4 răspunsuri:
| sakki a răspuns:

In primul rand verifica`i Memoria in al doilea rand verifica camera foto, apoi difuzorul

| vSpy a răspuns:

Memoria interna/camera/difuzoru si wi-fiul

| recort a răspuns:

Du-te pe samsug.com si downloadeaza programul Samsung Kies( ii program de pus muzica pe mobil, in fine, din astea). Instaleaza-l pe calculatorul tau si conecteaza telefonul la calculator in timp ce Kies e pornit si daca softul iti recunoaste telefonul inseamna ca ii ok, daca nu, ii chinezarie. Funda?

| moartetiganilor a răspuns:

Simplu.
Daca l-ai luat din piata, e clar...