| dragalasa22 a întrebat:

Cum poti sa dai net de pe laptop daca ai digi net mobil pe telefon, fara sa instalezi nimic.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum "sa dai net de pe laptop"? Daca ai net si pe laptop si pe telefon pentru ce iti mai trebuie? Daca insa, te-ai referit la a da net de pe telefon pe laptop, atunci faci hotspot doar daca ai acesta optiune pe telefon. Uite aici variante: https://playtech.ro/......alculator/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci hotspot sau tethering

| claudiu89 a răspuns:

Settings > Network & Internet > Mobile hotspot > Share my Internet with other devices.

Trebuie sa ai softul pentru stick-ul digi sa ai internet happy