| PARTYCRASHWR a întrebat:

Cum pun muzica pe un Nokia Lumia 520

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Cum pui muzica si la orice alt telefon geniule.

| j1NNNx a răspuns:

Cu cablu de date. O iei din calculator si ti-o bagi in telefon. happy

| Cosma_Andrei_1995 a răspuns:

In app store e o aplicatie : youtube to mp 3 downloader, eu pe aia o folosesc

| antoniaantoantonia a răspuns:

Daca te referi la cum sa iti pui o melodie cand iti suna telefonul atunci trebuie sa te conectezi printr-un cablu USB la pc sau laptop si sa intri in fisierele telefonului apoi in folder-ul Ringtones iti pui ce melodii vrei tu.Cand te deconectezi de la pc intri in telefon si iti setezi melodia. Si prietena mea are Nokia Lumia 520 si nici ea nu stia cum. Ea nici nu putea deoarece pc ei avea Windows 8 si nu se putea conecta dar a venit la mine si eu avand Windows 7 s-a putut conecta. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Biianca1902 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia625 si iti descarci melodiile de pe un site si apoi folosesti cablul de date, chestia e ca nu poti sa pui acea muzica ca ton de apel nu stiu de ce poate e ca la iphone. Funda? :*