| Mortalken a întrebat:

Cum repar softul la un Vodafone 858 nu pot sa ii dau reset din fabrica si nu am posibilitatea sa il duc la un service poate cum sa tin apasat pe ceva sau nu stiu va rog mult HELP

Răspuns Câştigător
| Alexbrazda a răspuns:

Opreste telefonul si apoi tine apasat pe VOLUME UP+ POWER ON, sper ca am fost de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
| sk3131 a răspuns:

Si eu am fost nevoit sa imi resoftez telefonul vechi de vreo 4 ori pe an timp de vreo 2 ani jumate... in orice caz daca incerci sa il resoftezi akas este cam greu si risti sa il faci sa nu mai functioneze... eu il duceam la un service si in min 3 zile era gata si ma costa cam 40 lei... nasol e ca pierzi toate datele si toate aplicatiile ce au fost in telefon dar nu contactele de pe sim si ce a fost in cartela SD pentru ca te pune sa le scoti. Da rdaca ti se va intampla si tie asa de des te sfatuiesc sa iti iei un tel nou :3. Funda?

| sk3131 a răspuns:

De ce nu ai posibilitatea sa il duci la un service? Ca nu trebuie sa fii adult ca sa o faci. XD si in plus poate mai ai garantia de la el valabila si poti sa o faci gratis :3