| Ymela a întrebat:

Cum resetez si sterg contul de iCloud la iPhone 6 daca am uitat parola si nici emailul nu-l mai stiu(cu întrebările de securitate)? Am incercat pe pagina Apple sa resetez dar tot trebuie sa stiu emailul sau întrebările de securitate

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Ia un ciocan mai mare" (Murphy)
big grin

| gelu1970 a răspuns:

Daca e adevarat ce spui mergi la Apple cu gactura telefonului si cutia acestuia ca sa poti dovedi ca esti proprietarul de drept si ei iti deblocheaza icloud. Probabil contra cost. Daca ai furat telefonul sau l.ai cumparat de la un jegos ce fura... faci ceea ce a scris Bula. Cauti un ciocan.

| TreflăDe3 a răspuns:

Din câte știu, dacă ai uitat datele de autentificare nu mai poți face nimic.