| MaxiEcho a întrebat:

Cum sa dau Upgrade la Sony xperia M2 de la android 4.3 la android 4.4.2 KitKat?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

E nou dar inca nu e bine sal folosesi pentru ca e prea nou mai are nevoie de corectii imperfectiuni nu exista o varianta stabila

11 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Asteapta mai bine sa-ti vina varianta officiala si sa stii ca nu-i prea indicat s-o faci pentru ca sistemul e nou si inca are probleme

| MaxiEcho explică (pentru AdrenalinTm):

Adica android 4.4.2 nu-i chiar nou 4.4.4 e mai nou!
o sa-mi faca probleme?

| MaxiEcho explică (pentru AdrenalinTm):

Cand vine varianta oficiala pentru Sony Xperia m2 d2303 pentru android 4.4.2!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MaxiEcho):

Pai daca nu ai primit updata de la ei inseamna ca nu e gata inca linistit or sa o primeasca toti cand e gata

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Abia eu dat drumu in canadalaughing deci pana la Romania mai dureazalaughing

| MaxiEcho explică (pentru AdrenalinTm):

Dar la Sony Xperia E3, e varianta oficiala de android 4.4.2?
Am vazut ca telefonul vine cu Android 4.4.2 KitKat!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MaxiEcho):

Da si updata la 444

| MaxiEcho explică (pentru AdrenalinTm):

Ok!
Deci la Sony xperia M2, daca imi apara upgrade la android sa dau upgrade nu?
Tu ce telefon ai spune ca-i mai bun d.p.d.v.d.t Sony xperia M2 sau E3?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru MaxiEcho):

E nou dar inca nu e bine sal folosesi pentru ca e prea nou mai are nevoie de corectii imperfectiuni nu exista o varianta stabila

| AdrenalinTm a răspuns:

Pai da cand iti apare de la el nu sa-i faci u cu mana ta

| Bejan_Valentin_1998 a răspuns:

Setari->despre telefon->update