| Damian_Iulia_1998 a întrebat:

Cum sa descarc muzica din calculator in telefon 9 telefonul meu e Samsung Galaxy Mini S3 ) Prin cablu de date? Dau funda la cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies de pe site-ul Samsung.Cu el poti face transfer de date. Poze, video, muzica.Prin cablu de date.Eu asa procedez.

| Millanteria a răspuns:

Eu am galaxy mini. Nu cred ca ar fi o diferenta asa mare. Iti spun cum fac eu, poate merge. Deci introduci cablul de date in calculator, apoi in telefon dai la "meniu", "setari", "aplicatii", "dezvoltare", si vei vedea ca e bifat "Depanare USB". Il debifezi si iti va aparea o chestie unde scrie "Conectare spatiu de stocare USB". Dai click, astepti sa se incarce si iti va aparea in pc ceva, iar dupa te descurci tu. Sper sa mearga. Bafta

| winer98 a răspuns:

Prin cablu de date conectezi telefon la pc si dai de bara aia de sus de la android si dai usb storage sau cum scrie acolo in romana. Funda?

| sickoffallthings a răspuns:

Da cu cablu de date sau daca ai card de memorie iti trebuie cititor de card si il introduci in calculator.