| Galan_Cosmin_1905 a întrebat:

Cum sa fac ca telefonul ALLVIEW P6-PRO sa nu mai apeleze la urgente. apas de doua ori butonul Power si apeleaza singur. Va rog careva o solutie? Sau un Android 5.0 de unde il pot descarca sa il instalez inapoi.

1 răspuns:
| Illuminati2016 a răspuns:

Si eu am avut telefonul dar l-am schimbat cu xiaomi mi mix, cred ca este o chestie de siguranta nu cred ca te lasa sa o dezactivezi.nu incerca sa schimbi Android 6 cu 5 ca s-ar putea sa futizezi telefonul. funda?