| SooJin a întrebat:

Cum sa imi aleg o tableta care sa mearga? Nu cred ca am formulat bine intrebarea, dar faza e ca sunt foarte frustrata pentru ca am avut 2 tablete pana acum, una m-a tinut 3 luni si alta am deshiso,m-am jucat un pic, dupa 10 minute nu mai mergea...s-au stricat amandoua.Mereu vad oamenii cu tableta care merg si sunt geloasa pe ei,cum le merg lor tableta si mie nu? sad As vrea sa stiu voi cand cumparati o tableta,ce este important sa aiba,o firma cunoscuta sau nu stiu, orice sad Va roog...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si de ce nu le duci in garantie?

| SooJin explică (pentru suntserios):

Le-am dus pe amandoua:prima a facut-o, dar nu am luat-o pentru ca putea sa se strice din nou.A doua am dus-o si va fi gata saptamana viitoare...

| hp8510p a răspuns:

In primul rand uita-te si la compania care o face. Daca ai luat chinezarii gen evolio, serioux, Allview este normal sa se intample asta.Cauta ceva de firma(Asus, Samsung)

| SooJin explică (pentru hp8510p):

Cred ca asta e principala problema, firma...dar nu vreau nici sa dau multi bani pe o tableta

| LioErnest a răspuns:

Cu o tableta cum e asta, de exemplu, nu poti sa dai gres! http://bit.ly/19fUg8L

este excelenta din orice punct de vedere! e super si ti-o zic din proprie experienta!

Vrei sa fii informat? Noi Stim Totul >>>> http://noistimtotulmereu.blogspot.ro/