Întrebare recomandată | CristinVlogs a întrebat:

Cum sa imi fac mai mult loc(spatiu) in telefon?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pui un card microSD si muti aplicatiile instalate de tine pe el. Setezi aparatul foto sa puna pozele tot pe card si daca dai jos muzica tot acolo.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i pui un card.

| Mimo2 a răspuns:

Iti extinzi memoria cu un card microSD

| Duduman1996 a răspuns:

Poti dezinstala aplicatii, sa stergi memoria cache, iti instalezi o aplicatie speciala ( ca de ex. CCleaner) si daca mai ai nevoie de spatiu ar trebui sa iti pui un MicroSD

| ionutborcea a răspuns:

Intri in seting cauti aplicatii dai pe el verifici ce nu ai nevoie si stergi si asa faci mai mult spatiu pe telefon si eati si tu un card ca ar fi de mare folos daca vrei poti sa-i dai reset ca o sa ai mult mai mult spatiu.