| Giulia_Lepus_1980 a întrebat:

Cum sa imi repornesc telefonul dupa ce mi-am uitat parola?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce model de telefon ai? rolling on the floor

Dacă ai telefon cu Android, atunci selectezi opţiunea "Model/parolă uitată", te conectezi la net ( pe conexiunea de date sau prin wi-fi ) şi introduci contul/parola Google!
Dacă NU le ştii sau sunt incorecte, atunci TREBUIE să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset"!

Toate cele bune!

1 răspuns:
| ionut258 a răspuns:

Daca te referi la ecranul de blocare, poti sa te loghezi cu contul de google sau sa ii dai factory reset (am presupus ca ai android)