| Motipan_Lucian_1997 a întrebat:

Cum sa pun o postare ( de ex: o fotografie) pe Igo Live, dar nu live, ci fotografie

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Vlc-ul stie sa iti ofere link de streaming video
Si poti sa faci cu ajutorul lui sa se prefaca ca este live ceva care deja este inregistrat de exemplu un video deja inregistrat de acu cariva ani
Poate fi simulat ca si cand acum ar fi in direct capturat de camera ta video

Mai exista softuri care iti creeaza camere video virtuale
Si tu pui filmuletul in vlc-jl care se va preface ca vede o camera si iti da un link si acel link de BROADCAST video il pui unde ai avea tu nevooie de fapt sa ai o televoziune on-line