| Camarasan_Tudor_2000 a întrebat:

Cum sa scap de site-urile care iti fura banii cand iti introduci numarul de telefon, de exemplu kekuko, astro, 1232 eu am sunat pentru un hack pe fishao pe hack tiger pe kekuko si de atunci imi vine cost suplimentar pe reteaua de telefonie Orange cu 12 euro pe luna, ajutati-ma va rog sunt disperat! Nu stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si schimba numarul daca nu vrei sa te trezesti sarac

Răspuns utilizator avertizat
| cristimihailov a răspuns:

Pe desfasurator ce iti apare la motivul acestor sume?

| Clorox a răspuns:

Hackurile tu trebuie sa ti le faci, nu sa le iei de la altiiwinking
Dar dupa poza ta imi dau seama ca habar n-ai cum, iti sugerez sa-ti schimbi numarul!