| Raluuuuuuu a întrebat:

Cum sa schimb android market pentru magazin play?

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Prin cate stiu eu, e unul si acelasi lucru, doar ca Android Market e denumirea vechie, iar Magazin Play(Google Play) e denumirea noua.Succes!

| Raluuuuuuu explică (pentru daassh):

Da dar de exemplu pe android market nu pot gasi jocuri cum ar fi talking tom sau cut the rope

| daassh a răspuns (pentru Raluuuuuuu):

Ai dat cautare si nu ai gasit? O posibilitate ar fi sa nu fie compatibile cu versiunea ta de android.

| Raluuuuuuu explică (pentru daassh):

Pai pe android market nu le-am gasit dar am descarcat de pe net (laptop) talking tom si merge foarte bine

| daassh a răspuns (pentru Raluuuuuuu):

Trebuie sa le gasesti si pe android market, trebuie sa ai undeva o optiune de cautare si cauti ceea ce vrei in market.Succes!