| JessieXD a întrebat:

Cum sa scot vibratiile de la telefon in timp ce scriu un mesaj sau orice altceva as scrie? ( Vodafone smart 3 )

Fundă

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Folosesti alta tastatura decat cea integrata in android? Du-te la setarile tastaturii nu al telefonului.

| JessieXD explică (pentru Seby90):

Da..foloseam ceva Google Tastare vocala..Am gasit..Multumesc de ajutor.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Setari.Debifeaza vibratia.

| Seby90 a răspuns:

Haptic feedback, disable it.

| JessieXD explică (pentru Seby90):

Feedback'ul e debifat.Si tot vibreaza sad

| AnONimAByY21 a răspuns:

Dai la setari-si cauta la sunet- la vibratie su vezi ce gasesti acolo. :-D

| JessieXD explică (pentru AnONimAByY21):

Toate imi sunt debifate :/ Dar tot vibreaza.

| delia1994ciobanu a răspuns:

Setari> limba si metoda de intrare. tastatura android(aici mergi pe setarile ei) si va aparea optiunea vibrare la apasarea tastei(debifezi si gata)