| Xenoverse1 a întrebat:

Cum sa strang mai repede bani pentru telefonul Samsung A71? Vreau neaparat sa am acest telefon.

Acum am Samsung A5 2017 si nu mai sunt de multumit de el, are careva sfaturi?

11 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Cauta de lucru pe undeva

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Mergi la lucru, sau nu dai la parinti alocatia de esti copil laughing

| Bruno92 a răspuns:

Lasa telefoanele, strangeti mai bine bani ca vin vremuri...

| RaduRobertRO a răspuns:

Pai sunt cateva moduri de a strange bani: mai multa munca [ sau mai multe economii ] sau cadou de la rude, prieteni, etc. Totul depinde de cat castigi ca sa poti strange ceva. Daca ai venituri care nu-ti ajung sa traiesti, nu ai de unde strange, dada ai de unde face economie, asta e solutia. Sau mai e aia cu card de credit, descoperire de cont.

| morfeo a răspuns:

Joaca la pacanele 100 lei ca tot romanu... poate iesi milionar.

| GeorgianRaGe a răspuns:

Economiseste bani, cumpara lucruri mai ieftine sau chiar deloc.

| Lorastan123 a răspuns:

Sa muncești cu ziua, să îți cauți un servici

| Darius010 a răspuns:

In opinia me, nu-și merita bani, din bani respectivi ai putea să-ți cumperi un pc/laptop în cazul în care nu ai, sau dacă vrei neapărat un telefon, îți recomand un Huawei p20, și eu am unul de 2 ani, și sunt mulțumit de el, și ai putea sa faci bani pentru el prin mai multe, poti sa strângi alocația, poți sa discuți cu părinți tai despre banii de buzunar, sau ai putea munci pentru ei.

| Katrinel13 a răspuns:

Poti sa lucrezi undeva
Parca merge si la 14 ani
Dar daca ai 16 sigur poti