| Denila123 a întrebat:

Cum scap de publicitatea pe yutube, nu pot sa ma uit la un film, hop publicitate.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Offf atatea persoane se dau destepte swi degeaba...se pare ca ei nu au inteles ca se afla categoria telefonie...deci din moment ce ai postat aici este vb de aplicatia YouTube de pe Play Store
Ca sa scapi de reclame pe Play Store iti trebuie YouTube Vanced

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oh doamne suntem in 2018 si inca sunt oameni care nu stiu de adblock?

| Denila123 explică (pentru Adry05):

Multumesc, voi tine cont de raspunsurile date

| Nevroza a răspuns:

Adblock Youtube. Este o extensie pe browser.

| ArmywCode a răspuns:

Intra la extensii si instaleaza uBlockOrigin.

| Marius_Alexandru_2000 a răspuns:

Instalează adblock