| cryss09 a întrebat:

Cum scot si eu casuta vocala la vod...la ##002# nu merge imi da deviere apel la *266 imi spune sa dau la *222 si acolo nu gasesc nimic si la *100# nu pot decat sa o activez chiar daca o am activata, nu stiu ce sa fac care, ma poate ajuta si pe mine...

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Daca nu ai reusit apeleaza la un operator Vodafone (din magazinele Vodafone!) fiindca ei ti-o pot dezactiva de pe computerul lor foarte repede! Mult noroc!